Ovaj mjesec: 899
Ovaj tjedan: 321
Danas: 13

HOKEJ NA TRAVI

U subotu 14. svibnja 2022. godine 15 učenika drugog i četvrtog razreda naše škole sudjelovali su u 1. školskom prvenstvu hokeja na travi u organizacija Hokej kluba Zelina. Na prvenstvu su sudjelovali učenici od prvih do četvrtih razreda osnovnih škola grada Svetog Ivana Zeline i okolice (OŠ Bedenica, OŠ Bisag, OŠ Dragutina Domjanića, OŠ Ksavera Šandora Đalskog, PŠ Rakovec).

Našim učenicima bio je ovo prvi susret s hokejom. Oduševljeni su što su naučili igrati novi sport, upoznali hokejsku palicu i pravila igre. Uz natjecanje bilo je tu puno igre, druženja, navijanja, hrane i pića te za svakog dobivena majica. Ponosni smo što su naši učenici osvojili treće mjesto i ponijeli medalje svojim kućama.

"Hokej je zanimljiv i uživala sam igrajući ga!" Sara Popović, 2. razred

"Bilo je jako lijepo i zabavili smo se!" Lucija Fišter, 2 razred

"Bio je to predivan dan uz puno zabave i druženja!" Lana Ledinski,

2. razred

"Najbolje mi je bilo kad sam zabio gol!" Gabrijel Trglačnik, 2. razred

"Bio sam jako sretan kad smo pobijedili i osvojili treće mjesto. Sljedeće godine smo prvi!" Goran Peras, 2. razred