Ukupno: 219299

UČENIČKA ZADRUGA "GROFEKI" OSVOJILA 1. MJESTO

Vrijedni članovi Učeničke zadruge "Grofeki" pod vodstvom učiteljica Ines Horvat, Ane Keleminec i Silvije Kontrec, uz veliku pomoć oko ideje i realizacije učiteljice likovne kulture Sandre Pokos izradili su pisanicu kojom su sudjelovali na online izložbi i natjecanju učeničkih zadruga "Ususret Uskrsu".

Ovogodišnja tema je bila izraditi "Pisanicu boje neba. Na natječaj se odazvalo ukupno 20 učeničkih zadruga iz Varaždinske županije. Nakon završenog online glasovanja čiji je organizator bila srednja škola "Arboretum Opeka" Marčan na čijoj se Facebook stranici odvijala online izložba i glasanje  koje je trajalo od 11. - 16. travnja 2022. godine, pisanica naše Učeničke zadruge osvojila je 1. mjesto.

Prema broju glasova, 2. mjesto osvojila je  UZ "Sonščica" (SŠ Ivanec), dok je  3. mjesto pripalo UZ "Vrijedne ruke" (OŠ Breznički Hum).

Domaćini su za prva tri mjesta osigurali priznanja, potvrde i prigodne poklone koje je 4. svibnja 2022. godine, u ime naše Učeničke zadruge, preuzela voditeljica Silvija Kontrec.

Na natječaju su sudjelovale i sljedeće učeničke zadruge: UZ „Aqua Viva“ (OŠ Petrijanec), UZ „Iglica“ (OŠ Metel Ožegović Radovan), UZ „Ivančica“ (OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec), UZ „Jabuka“ (OŠ Martijanec), UZ „Jurek“ (OŠ Sveti Đurđ),  UZ „Kneginja“ (OŠ Kneginec Gornji), UZ „Korpica“ (OŠ Ivana Rangera Kamenica),  UZ „Licitarsko srce“ (OŠ grofa Janka Draškovića Klenovnik), UZ „Matapurač“ (OŠ Veliki Bukovec), UZ „Pahinsko“ (Centar za odgoj i obrazovanje Pahinsko, Ivanec), UZ „Sunce“ (Gospodarska škola Varaždin), UZ „Topličnjak“ (OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice), UZ „Veselko“ (OŠ Tužno), UZ „Višnja“ (OŠ Izidora Poljaka Višnjica), UZ „Vrčeki“ (OŠ Vinica), UZ „Zdenček“ (Srednja škola Ludbreg) i UZ „Arboretum Opeka“ (Srednja škola Arboretum Opeka).

Čestitamo vrijednim članovima naše Učeničke zadruge na zapaženom rezultatu i uspješnom predstavljanju naše škole!

objavio: Silvija Kontrec   datum: 9. 5. 2022.